Aktivitetshuset Kongshøj

Bestyrelsen

Medlemskab af Ældre Sagen koster:

Personligt medlemskab 135 kr. pr. halvår.

Familiemedlemskab 220 kr. pr. halvår.

Rådgivningen 80 30 15 27

Ældre Sagen 

Navn Funktion Telefon Mail
Birgit Auhagen Formand 4733 3124 baucau@mail.dk
Chaline Granjean Næstformand og Socialhumanitær kontakt 4058 0490 chaline-grand@hotmail.com
Leif Johansen Socialhumanitær kontakt 2148 7789 thy2@mail.tele.dk
Vibeke V. Hoffmann Sekretær 6133 0973
vvh0709@gmail.com
Mona Svendsen Ældrepolitik 2663 5680 svendsen50@youmail.dk

Henrik Pedersen

Socialhumanitær konsulent 2578 5680
tuba-henrik@hotmail.com
Per Erup 1. suppleant 2770 7170 pererup@gmail.com
Arne Christensen 2. suppleant arnec@newmail.dk
John Ryberg PR-ansvarlig og Webmaster 2992 5415 john@john9boy.dk
Uden for bestyrelsen
Villy Sonnichsen Redaktør 61 779779
Olav Nielsen Kasserer 4733 3522 olav.nielsen@mail.tele.dk
Frivillige
Lizzie Jacobsen Stavgang og gåture m.v. 4733 4386 lizziebent@webspeed.dk
Ove Nielsen Tennis 4733 9399 klose.nielsen@gmail.com
Birgitte Nielsen Petanque 2796 9200 bsnslg@youmail.dk
Poul Scheibel L`hombre 4582 9043 scheibel@youmail.dk
Olav Nielsen Fitness 4733 3522 olav.nielsen@mail.tele.dk
Peter Helm Hansen Badminton 4818 3131 helm@mypost.dk
Inge Askjær Vågetjeneste 2237 6188 ingeaskjaer@gmail.com
Kirsten Holst Demensven 4036 5966 mkholst@mail.dk
Kenneth Jacobsen It support hjemme hos dig 5152 1444 efter kl. 16 kejjac@gmail.com

Hvis du vil vide mere om Ældre Sagens arrangementer, tilbud m.v. skal du over på deres lokale hjemmeside.